
For en tid tilbake fikk jeg denne av en venninne.
Når man får denne awarden er det meningen man skal følge følgende regler:
1. Kopier award og lim den inn i bloggen.
2. Link til den personen som du fikk den av.
3. Fortell 7 intressante ting om deg selv.
4. Velg 7 andre bloggere som skal få awarden av deg.
5. Link til deres blogger.
6. Legg igjen en kommentar i bloggen deres, slik at de får vite om awarden.
7 ting om meg som kan være av interesse… Jeg vet jammen ikke, men jeg tror jeg skal klare å komme opp med 7 ting som muligens kan virke litt merkelig..
1. Jeg har noen merkelige fobier, blant annet er jeg livredd varmtvannsberedere.
2. Jeg er veldig overtroisk, og tallet 13 kan få meg helt ut av fatning.
3. Jeg har vært i England og sett på kornsirkler. Aner ikke hvem eller hva som lager dem, men synes de er helt fantastiske.
4. Jeg elsker å grave nesen min ned i pelsen til Idunn, katten min.
5. Jeg har alt for mye garn.
6. Jeg har lyst til å lære å hekle, men har så mange strikkeplaner at jeg ikke klarer å finne tid til å sette meg ned med heklekrok og garn og prøve meg fram.
7. Jeg bruker alt for mye tid ved pc-en, og kan vanligvis ikke vise til at noe fornuftig har blitt gjort der.
Da er det meningen at jeg skal gi denne awarden og utfordringen videre til 7 andre, men siden jeg i tillegg til alt det jeg har nevnt over her er litt smålat så gir jeg den heller videre til alle som titter innom – føl deg fri til å bli utfordret.